KULLANIM ŞARTLARI

Bu web sitesinin amacı, JP GIDA ve hizmetleri hakkında genel bilgi vermek içindir. Bu web sitesi önceden haber vererek veya vermeden değiştirilebilir, yenilenebilir.
 
JP GIDA, bu web sitesi içindeki bilgilerin %100 hassaslığı, bütünlüğü, güvenilirliğini temsil ve/veya garanti etmez. JP GIDA, bu web sitesinin içeriğindeki eksikliklerden ve/veya bilgilerin fiziksel uygulamalardaki sonuçlarından doğabilecek her türlü hasarlardan, zararlardan ve/veya 2. ve 3. şahıs ve kurumlara gelebilecek her türlü zarar ve ziyandan sorumluğu değildir.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, resimler, fotoğraflar ve içerikler JP GIDA ve/veya sitede bahsi geçen marka sahiplerinin telif hakları kapsamında kanunen koruma altındadır.

Bu web sitesinin içindeki bilgiler, ticari amaçlı olmadığı sürece sadece kişisel kullanım için kullanılabilir. Bu tip kullanımlar, JP GIDA ve web sitesi içinde geçen marka sahiplerinin sahip olduğu telif hakları kural ve kanunlarına uygun olmak şartıyla gerçekleştirilebilir.
 
Bu web sitesinin tüm içeriği ile ilgili olarak yapılacak, kopyalamalar, çıktılar, pazarlamalar, ticari girişimler, başka web siteleri üzerinden link (köprü) koymalar, içerik benzerlerinin oluşturularak yayınlanması ve benzeri tüm eylemler, JP GIDA ‘nın yazılı iznine tabidir.
    JP GIDA -  Gıda Franchising Danışmanlığı
    Adres: Binbaşı Reşatbey Mah. Akçay Cd. No:9/6 Gaziemir, İzmir
    Tel : +90 (232) 445 91 93
    Fax : +90 (232) 484 15 80